Oversikt over utlån/kajakker

F=Fagerstrand - O=Oksval - NTG = Nesoddtangen gård

Typer kajakk: PE=Perception Essence - SB=Seabird - CD=Current Design

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Ons 19 Jun
kl 09:00 - 17:00
8 timer - Heidi Skogen
F # 4 SB LV m/ror  
Ons 19 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Ida Emilie Rykke
F #18 SB med ror  
Ons 19 Jun
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Camilla Jeanett Nørbech Hovind
O #29 PE 16 fot  
Ons 19 Jun
kl 12:00 - 17:00
5 timer - Heidi Skogen
O #30 PE 16 fot  
Ons 19 Jun
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Camilla Emilie Tangløkken
O #21 PE 16 fot  
Ons 19 Jun
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Heidi Skogen
O #16 PE 16 fot  
Ons 19 Jun
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Lena Kjeøy
F #11 PE16 fot  
Ons 19 Jun
kl 13:00 - 18:00
5 timer - Ida Emilie Rykke
O # 3 SB HV m/ror  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #32 PE16 fot  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #33 PE17 fot  
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #32 PE16 fot  
Tor 20 Jun
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Jostein Vorkinn
NTG #33 PE17 fot  
Lør 22 Jun
kl 14:00 - 16:00
2 timer - Arild Wiesener Mehn-Andersen
O #30 PE 16 fot  
Lør 22 Jun
kl 14:00 - 16:00
2 timer - Asbjørn Holmgren
O #19 CD 16 fot  
Søn 23 Jun
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Pia Jeanette Johansen
F #12 PE 17 fot  
Søn 23 Jun
kl 11:00 - 18:00
7 timer - John Walderhaug
F #35 PE17 fot  
Tir 25 Jun
kl 14:00 - 22:00
8 timer - Maiken Jørgensen
O # 3 SB HV m/ror  
Tor 27 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #32 PE16 fot  
Tir 2 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #27 PE 16 fot   Introkurs
Tir 2 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #25 PE 17 fot   Introkurs
Tir 2 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #26 PE17 fot   Introkurs
Tir 2 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #22 PE 16 fot   Introkurs
Tir 2 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #23 PE 16 fot   Introkurs
Tir 2 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #24 PE 17 fot   Introkurs
Tir 9 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #25 PE 17 fot   Introkurs
Tir 9 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #24 PE 17 fot   Introkurs
Tir 9 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #23 PE 16 fot   Introkurs
Tir 9 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #22 PE 16 fot   Introkurs
Tir 9 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #27 PE 16 fot   Introkurs
Tir 9 Jul
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #26 PE17 fot   Introkurs
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 1 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Claudia Behrens
NTG #28 PE 16 fot  
Torsdagspadling   Les mer  
Ons 29 Mai
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Åse Karin Foslund
O #16 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Åse Karin Foslund
O #14 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Elin Merete Blindheim
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 09:00 - 12:00
3 timer - Øyvind Giæver
O #21 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Jannike Riege Robinson
NTG #1 CD 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Lena Kjeøy
F #18 SB med ror  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Jannike Riege Robinson
NTG #1 CD 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Felix Midbrød Elnan
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Felix Midbrød Elnan
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Skjalg Aabakken AS
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 15:00
2 timer - Isak Jonsson
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 15:00
2 timer - Jon Gunnar Thorkelsson
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 18 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Mia Lemoni Lindgreen
O #21 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Therese Clemetsen
O #30 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 21:00
Joanna
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Hanne Gilbo
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
Felles tur til Gressholmen med Jørn   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Marianne Aars
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Milla Næverlid
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Erlend Nielsen Hatling
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Siri Hannestad
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 16:15 - 20:15
KURSLEDER - 4 timer
NTG #9 PE 16 fot  
KURS   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 16:00 - 22:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Jon Ramnæs
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Torill Gaarder
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Torill Gaarder
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 09:00 - 13:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Marianne Aars
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 09:00 - 12:00
3 timer - Øyvind Giæver
O #21 PE 16 fot  
Kajakk #21 Oksval lørdag 9-12   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
KURS 10-18   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 14:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
KURS 10-18   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Olga Marieke de Vries
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kerstin Margareta Lundberg Larsen
F #12 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Lene-Cisilie Puck
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Anders Vinjar
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Åse Karin Foslund
NTG #24 PE 17 fot  
For Geir Efjestad   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Linn Nordhus
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
Kveldspadling   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Therese Clemetsen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Lene-Cisilie Puck
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Frode Bergh
O #14 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Lars David Råmunddal
O #21 PE 16 fot  
Lars Råmunddal   Les mer  
Man 22 Apr
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Ina Margit Lindegård
F #18 SB med ror  
Bestiller for Merete Groll, fra Fagerstrand -…   Les mer  
Man 22 Apr
kl 12:00 - 14:00
2 timer - Jan Inge Lønes
O #30 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Ina Margit Lindegård
F #11 PE16 fot  
padletur fra Fagerstrand kl 12, mandag 22. april   Les mer  
Man 22 Apr
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Olga Marieke de Vries
F #12 PE 17 fot  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Johnny Haukland
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Johnny Haukland
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kamil Lukasz Blokesz
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kamil Lukasz Blokesz
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 12:00 - 14:00
2 timer - Jan Inge Lønes
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Marianne Aars
F #11 PE16 fot  
Franske gjester   Les mer  
Lør 20 Apr
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Marianne Aars
F #12 PE 17 fot  
Fransk gjest   Les mer  
Fre 19 Apr
kl 15:00 - 21:00
6 timer - Jostein Vorkinn
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Mario Thomas Hauck
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 09:00 - 14:00
5 timer - Astrid Bodin
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Man 15 Apr
kl 14:00 - 17:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 15 Apr
kl 14:00 - 17:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
For Merete grill   Les mer  
Man 15 Apr
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Lise Finstad Dahlen
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Bendik Fjeldstad
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Øystein Kruger
O #21 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 12 Apr
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Fre 12 Apr
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #24 PE 17 fot  
Reserverer for Ann Katrin Gagnat   Les mer  
Man 8 Apr
kl 09:00 - 17:00
8 timer - Ivar Martin Lyngve
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Olga Marieke de Vries
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Olga Marieke de Vries
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Olga Marieke de Vries
F #11 PE16 fot  
jeg klarte ikke å flytte lånetiden fra 12 til 13…   Les mer  
Lør 6 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Olga Marieke de Vries
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Mario Thomas Hauck
O #21 PE 16 fot  
Jeg trenger et padle (äre)   Les mer  
Lør 30 Mar
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 09:00 - 14:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 15:00 - 18:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 08:00 - 14:00
6 timer - Jan Bjørnstad
O #19 CD 16 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Therese Clemetsen
O #30 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Jostein Vorkinn
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Jan Bjørnstad
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 10:00 - 11:00
1 time - Aasne Abrahamsen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #24 PE 17 fot  
For Geir efjestad   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #22 PE 16 fot  
Reserverer for Ann Katrin Gagnat   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #27 PE 16 fot  
for merete groll   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kristin Rostad
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Siren Mjeldheim Brænde
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Christine Hannestad
F #12 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Kent Holmen
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Christine Hannestad
F #18 SB med ror  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
For Anders Vinjar   Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 23 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline