Oversikt over utlån/kajakker

F=Fagerstrand - O=Oksval - NTG = Nesoddtangen gård

Typer kajakk: PE=Perception Essence - SB=Seabird - CD=Current Design

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 21 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
O #13 PE 17 fot  
Fre 22 Mar
kl 10:00 - 11:00
1 time - Aasne Abrahamsen
NTG #25 PE 17 fot  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #23 PE 16 fot  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Jan Bjørnstad
O #13 PE 17 fot  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Therese Clemetsen
O #30 PE 16 fot  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
Lør 23 Mar
kl 14:00 - 17:00
3 timer - Bendik Fjeldstad
NTG #9 PE 16 fot  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 21 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #24 PE 17 fot  
For Geir efjestad   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #22 PE 16 fot  
Reserverer for Ann Katrin Gagnat   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #27 PE 16 fot  
for merete groll   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Siren Mjeldheim Brænde
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kristin Rostad
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Christine Hannestad
F #12 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Kent Holmen
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Christine Hannestad
F #18 SB med ror  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
For Anders Vinjar   Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 23 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 3 Des 2018
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
O #21 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 24 Nov 2018
kl 09:00 - 13:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 17 Nov 2018
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 12:00
2 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Magne Braaten
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Magne Braaten
O #13 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Magne Braaten
O #14 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Magne Braaten
O #21 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Adrian Taga
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Lør 13 Okt 2018
kl 06:00 - 13:00
7 timer - Christine Hannestad
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 16:00 - 23:00
7 timer - Christine Hannestad
F #11 PE16 fot  
Leverer kajakken etter retur fra Håøya -…   Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Therese Clemetsen
NTG #1 CD 16 fot  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 14:00 - 19:00
5 timer - Adrian Taga
F #11 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 13:00 - 15:00
2 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 15:00 - 18:00
3 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Marianne Kjellsen
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 5 Okt 2018
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
O #29 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Kent Holmen
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 29 Sep 2018
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline