På Nesoddtangen Gård ligger årer, spruttrekk og vester inne i det røde lille skuret på gårdsplassen (ved siden av toaletthuset). Nøkkelboks med kode utenfor døren på det lille røde huset. Vannslange til skylling av utstyret bak toaletthuset.

På Nesoddtangen Gård har vi nå 12 vanlige kajakker + 5 barnekajakker. På stativet nærmest vannet ligger private kajakker. Klubbkajakkene ligger på de to andre stativene.

Klikk her for å slette reservering.

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 15 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Jørgen Dalmo Moltubak
NTG #22 PE 16 fot  
Man 15 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Sara R K Raz
NTG #27 PE 16 fot  
Man 15 Jul
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Anine Hanoa
NTG #32 PE16 fot  
Man 15 Jul
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #31 PE 16 fot  
Tir 16 Jul
kl 14:00 - 19:00
5 timer - Marcel Halvorsen Bjerknes
NTG #25 PE 17 fot  
Tir 16 Jul
kl 14:00 - 22:00
8 timer - Henning Kaiser Klatran
NTG #26 PE17 fot  
Tir 16 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lill Margrethe Vramo
NTG #32 PE16 fot  
Tir 16 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lill Margrethe Vramo
NTG #31 PE 16 fot  
Tir 16 Jul
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Kaja Christine Sommer Midttun
NTG #22 PE 16 fot  
Tor 18 Jul
kl 13:00 - 15:00
2 timer - Trine Moen
NTG #24 PE 17 fot  
Tor 18 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Bendik Fjeldstad
NTG #27 PE 16 fot  
Man 22 Jul
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Isabelle Wendt
NTG #1 CD 16 fot  
Tir 30 Jul
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #23 PE 16 fot  
Tir 30 Jul
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #26 PE17 fot  
Tir 30 Jul
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #32 PE16 fot  
Tir 30 Jul
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #31 PE 16 fot  
Tir 30 Jul
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #28 PE 16 fot  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 10 Jun
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Johnny Haukland
NTG #25 PE 17 fot  
Familemedlemskap, hustur Wenche og datter Ina.   Les mer  
Man 10 Jun
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Johnny Haukland
NTG #26 PE17 fot  
Familiemedlemskap, datter Ina   Les mer  
Man 10 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Christine Hannestad
NTG #32 PE16 fot  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 06:00 - 22:00
16 timer - Kent Holmen
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #22 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #25 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #24 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #28 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #27 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 15:00 - 23:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #32 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Anders Vinjar
NTG #23 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #22 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #24 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #25 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #27 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #28 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Søn 9 Jun
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Anders Vinjar
NTG #31 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #28 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #27 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #25 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #24 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Anders Vinjar
NTG #22 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #22 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #24 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #25 PE 17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #27 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Anders Vinjar
NTG #31 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #28 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 09:00 - 19:00
10 timer - Anders Vinjar
NTG #23 PE 16 fot  
Grunnkurs   Les mer  
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #33 PE17 fot  
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #32 PE16 fot  
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #32 PE16 fot  
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
For Merete groll   Les mer  
Man 3 Jun
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 10:00 - 19:00
9 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 10:00 - 19:00
9 timer - Kent Holmen
NTG #32 PE16 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 10:00 - 19:00
9 timer - Kent Holmen
NTG #33 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 10:00 - 19:00
9 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 10:00 - 19:00
9 timer - Kent Holmen
NTG #32 PE16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 10:00 - 19:00
9 timer - Kent Holmen
NTG #33 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Claudia Behrens
NTG #28 PE 16 fot  
Torsdagspadling   Les mer  
Lør 25 Mai
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Elin Merete Blindheim
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Jannike Riege Robinson
NTG #1 CD 16 fot  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Jannike Riege Robinson
NTG #1 CD 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Felix Midbrød Elnan
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 15:00 - 20:00
5 timer - Felix Midbrød Elnan
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Skjalg Aabakken AS
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 15:00
2 timer - Isak Jonsson
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 15:00
2 timer - Jon Gunnar Thorkelsson
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Hanne Gilbo
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
Felles tur til Gressholmen med Jørn   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Marianne Aars
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 10:00 - 13:00
3 timer - Milla Næverlid
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Erlend Nielsen Hatling
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Siri Hannestad
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 16:15 - 20:15
KURSLEDER - 4 timer
NTG #9 PE 16 fot  
KURS   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 16:00 - 22:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Jon Ramnæs
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Torill Gaarder
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Torill Gaarder
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 09:00 - 13:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
KURS 10-18   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 14:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #31 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 18:00
8 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
KURS 10-18   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Lene-Cisilie Puck
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Åse Karin Foslund
NTG #24 PE 17 fot  
For Geir Efjestad   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Linn Nordhus
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
Kveldspadling   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Lene-Cisilie Puck
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Therese Clemetsen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Johnny Haukland
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Johnny Haukland
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kamil Lukasz Blokesz
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Kamil Lukasz Blokesz
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 12:00 - 14:00
2 timer - Jan Inge Lønes
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 15:00 - 21:00
6 timer - Jostein Vorkinn
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Ole Andreas Seipajærvi
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 09:00 - 14:00
5 timer - Astrid Bodin
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Man 15 Apr
kl 14:00 - 17:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 15 Apr
kl 14:00 - 17:00
3 timer - Åse Karin Foslund
NTG #23 PE 16 fot  
For Merete grill   Les mer  
Søn 14 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Bendik Fjeldstad
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Fre 12 Apr
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #24 PE 17 fot  
Reserverer for Ann Katrin Gagnat   Les mer  
Fre 12 Apr
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Astrid Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 09:00 - 14:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 15:00 - 18:00
3 timer - Kent Holmen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Jostein Vorkinn
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 10:00 - 11:00
1 time - Aasne Abrahamsen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #24 PE 17 fot  
For Geir efjestad   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #22 PE 16 fot  
Reserverer for Ann Katrin Gagnat   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #27 PE 16 fot  
for merete groll   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Siren Mjeldheim Brænde
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kristin Rostad
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline