På Nesoddtangen Gård ligger årer, spruttrekk og vester inne i det røde lille skuret på gårdsplassen (ved siden av toaletthuset). Nøkkelboks med kode utenfor døren på det lille røde huset. Vannslange til skylling av utstyret bak toaletthuset.

På Nesoddtangen Gård har vi nå 14 vanlige kajakker + 5 barnekajakker. På stativet nærmest vannet ligger private kajakker. Klubbkajakkene ligger på de to andre stativene.

Klikk her for å slette reservering.

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Fre 22 Mar
kl 10:00 - 11:00
1 time - Aasne Abrahamsen
NTG #25 PE 17 fot  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #26 PE17 fot  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Anders Vinjar
NTG #23 PE 16 fot  
Lør 23 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
Lør 23 Mar
kl 14:00 - 17:00
3 timer - Bendik Fjeldstad
NTG #9 PE 16 fot  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 16 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #24 PE 17 fot  
For Geir efjestad   Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 15:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #22 PE 16 fot  
Reserverer for Ann Katrin Gagnat   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 15:00 - 19:00
4 timer - Camilla Aksdal
NTG #5 PE 16 fot m/ror  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Magne Braaten
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Lør 16 Feb
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #27 PE 16 fot  
for merete groll   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 12:00 - 16:00
4 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 10 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Siren Mjeldheim Brænde
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Kristin Rostad
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 5 Jan
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Anette Haugen Ellegård
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 16:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 31 Des 2018
kl 06:00 - 23:00
17 timer - Magne Braaten
NTG #25 PE 17 fot  
For Anders Vinjar   Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 30 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 23 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Man 3 Des 2018
kl 12:00 - 16:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #22 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #26 PE17 fot  
  Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Kent Holmen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Lør 24 Nov 2018
kl 09:00 - 13:00
4 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 11:00 - 17:00
6 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 10:00 - 12:00
2 timer - Ulrich Joachim Hundhausen
NTG #25 PE 17 fot  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Therese Clemetsen
NTG #1 CD 16 fot  
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Marianne Aars
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 13:00 - 15:00
2 timer - åse karin foslund
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Søn 7 Okt 2018
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Astrid Hermine Bodin
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 15:00 - 18:00
3 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #28 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Annika Isaksson Pirtti
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Anne Karine Sandberg
NTG #23 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 12:00 - 18:00
6 timer - Marianne Kjellsen
NTG #20 SB Scott 16 fot  
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Christine Hannestad
NTG #27 PE 16 fot  
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Kent Holmen
NTG #9 PE 16 fot  
  Les mer  
Lør 29 Sep 2018
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Magne Braaten
NTG #24 PE 17 fot  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline