Barnekajakker

Barnekajakkene ligger i klubbstativene på Nesoddtangen gård og skal lagres på øverste hylle i stativene.

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 12 Sep
kl 12:00 - 15:00
Selma Schram Herland - 3 timer
  Les mer  
Søn 12 Sep
kl 12:00 - 15:00
August Schram Herland - 3 timer
  Les mer  
Søn 29 Aug
kl 12:00 - 15:00
Einar Gjøsund Rekkedal - 3 timer
  Les mer  
Tir 10 Aug
kl 14:00 - 17:00
Stine Bolstad Tollefsen - 3 timer
Bestiller for Olav, 9 år   Les mer  
Fre 30 Jul
kl 14:00 - 16:00
Anicke Brandt-Kjelsen - 2 timer
  Les mer  
Søn 25 Jul
kl 18:00 - 23:00
Victor Sæther Madsen - 5 timer
  Les mer  
Søn 25 Jul
kl 11:00 - 16:00
Poorna Dhanankar - 5 timer
  Les mer  
Man 12 Jul
kl 14:00 - 15:00
Elisa Stene-Sander - 1 time
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 16:00 - 22:00
Marie Gurine Askeland - 6 timer
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 15:00 - 17:00
Nils Johannsen - 2 timer
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 15:00 - 17:00
Mari Serine Kannelønning - 2 timer
  Les mer  
Søn 11 Jul
kl 08:00 - 10:00
Andreas Hessen Schei - 2 timer
  Les mer  
Fre 9 Jul
kl 17:00 - 22:00
Øivind Madsen - 5 timer
  Les mer  
Ons 7 Jul
kl 13:00 - 15:00
Ask Tusvik Lidsheim - 2 timer
  Les mer  
Søn 27 Jun
kl 17:00 - 21:00
Karin Widahl - 4 timer
Bestilling for Signe Widahl; 152 498   Les mer  
Søn 27 Jun
kl 17:00 - 21:00
Karin Widahl - 4 timer
Bestilt for Selma Herland; 151 494   Les mer  
Søn 27 Jun
kl 17:00 - 21:00
Karin Widahl - 4 timer
Bestilt for Aleksander Schram Herland;151 495   Les mer  
Lør 26 Jun
kl 14:00 - 17:00
Harald Solem Støbakk - 3 timer
  Les mer  
Lør 26 Jun
kl 14:00 - 17:00
Ellen Solem Støbakk - 3 timer
  Les mer  
Lør 26 Jun
kl 12:00 - 17:00
Ian David Robertson - 5 timer
  Les mer  
Lør 26 Jun
kl 12:00 - 17:00
Ian David Robertson - 5 timer
  Les mer  
Fre 25 Jun
kl 15:00 - 18:00
Kurs
  Les mer  
Fre 25 Jun
kl 15:00 - 18:00
Kurs
  Les mer  
Tor 24 Jun
kl 21:00 - 23:00
Hedda Wilhelmine Meland Wagle - 2 timer
  Les mer  
Ons 23 Jun
kl 14:00 - 17:00
Preben Støbakk - 3 timer
  Les mer  
Tir 15 Jun
kl 18:00 - 22:00
Ian David Robertson - 4 timer
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 13:00 - 16:00
Mari Serine Kannelønning - 3 timer
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 13:00 - 16:00
Mari Serine Kannelønning - 3 timer
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 11:00 - 18:00
Kurs
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 11:00 - 18:00
Kurs
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 11:00 - 18:00
Kurs
  Les mer  
Lør 12 Jun
kl 11:00 - 18:00
Kurs
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Ons 26 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
Barnekurs Speiderne   Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 17:30 - 20:30
Harald Weedon-Fekjær - 3 timer
Barnekurs Speiderne   Les mer  
Fre 14 Mai
kl 13:00 - 15:00
Nanna Ringstad - 2 timer
  Les mer  
Fre 14 Mai
kl 13:00 - 15:00
Nanna Ringstad - 2 timer
  Les mer  
Fre 14 Mai
kl 13:00 - 15:00
Nanna Ringstad - 2 timer
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline